Uzman Akustik Hakkında

Binaların Gürültü Karşısında Korunması Hakkındaki Yönetmelik kapsamında mimari akustik rapor, mimari akustik proje, gürültü ölçümü alanlarında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Mimari Akustik Rapor, Mimari Akustik Proje ve Gürültü Ölçümü hizmetleri ile alakalı her türlü sorunuza alanında uzman ekibimiz ile çözümler üretmekteyiz. Uzman Akustik olarak, müşterilerimizin mutluluğu bizim en temel ilkemizdir.

Takım elbiseli iki adam illüstrasyonu

Tüm Türkiye'ye Akustik Proje ve Akustik Rapor Hizmeti

Hakkımızda

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan onaylı D1 Temel Bina Akustiği Sertifikasına sahip, uzman kadromuz ile Binaların Gürültüye Karşısında Korunması Hakkındaki Yönetmelikte belirtilen yapılar için zorunluluk haline getirilen akustik rapor ve akustik proje hizmetlerini vermekteyiz. Tecrübeli mühendislerden oluşan akustik uzmanı kadromuz ile hızlı ve güvenilir şekilde taleplerinizi karşılamaktayız.

Çalışan bir kadın ve bir erkek illüstrasyonu

Uzman Akustik

Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkındaki Yönetmelik kapsamında her türlü yapı, bina, tesis ve işletme için gürültü ölçümü hizmeti vermekteyiz. Süreç içerisinde bilgi almak istediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacak teknik olarak gerekli tüm bilgi birikimine sahip akustik uzmanlarımız ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

Belge illüstrasyonu

Akustik Yetki Sertifikamız

Hasan Erdoğan D1 Temel Bina Akustiği Sertifikası
Sertifika Adı: D1 Temel Bina Akustiği Yetki Sertifikası
Belge Kodu / No: US-D1 - 2019/30
Veriliş Tarihi: 03/05/2019
Merkez: Kadıköy Mah. Okur Sk. Sehatek Merkez Ofis No: 4 / 2-3-4 İzmit / KOCAELİ
Telefon: 0530 390 24 04
E-Posta: bilgi@sehatek.com.tr

Akustik proje hazırlayabilmek için D1 Temel Bina Akustiği Sertifikasına sahip olmak zorunludur. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanan D1 Temel Bina Akustiği Sertifikamız ile sizlere akustik alanında hizmet vermek için yetkili bir firmayız.